Nagrodzeni abiturienci - baza nazwisk
Oto publikujemy bazę nazwisk nominowanych jak zwykle w organizowanej przez nas comiesięcznej zabawie „Sprezentuj Sobie Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych szczęśliwców serdecznie zapraszamy na nasze
Symulacyjne Projekty Team Building prowadzone w Zabierzowie.
Na organizowany już niedługo wyjazd integracyjny zapraszamy tych uczestników z wymienionych obok szkoleń:
Zenon Kasprzykowie, Instruktor nauki jazdy, Czudec, kurs z efektywności osobistej
Leokadiusz Stachiewicz, Operator dźwięku , Gdańsk, panel dyskusyjny z kształtowania osobistego wizerunku
Blanka Gola, Młodszy Kierownik ds. Windykacji, Chocz, moduł coachingowy z budowania zespołu
Eliza Remiszewska, Wydawca posiłków, Strzelce Opolskie, wykład z myślenia lateralnego
Hubert Gancarczyk, Muzyk reżyser dźwięku, Zarszyn, kurs dofinansowany z pracy w zespole
Poniżsi uczestnicy wylosowali nagrodę specjalną: Relaks na Teneryfie:
Irma Wójcik, Młodszy Sprzedawca ds. Marketingu Sieciowego, Cewice, kurs dofinansowany z diagnozy potrzeb klientów
Amelia Gil, Rzecznik patentowy, Szydłowo, trening z myślenia lateralnego
Izydor Sikorski, Ekonometryk , Drezdenko, program e-learning z odporności na stres kryzysy i wypalenie zawodowe
Specjalny niedzielny event „Indywidualny kurs fotografii” otrzymują od nas:
Dionizy Andrzejak, Elektromonter lotniczy, Sierpc, wykład z komunikacji międzykulturowej
Beatrycze Góral, Kierownik Działu ds. Projektów, Drawsko Pomorskie, moduł coachingowy z myślenia strategicznego
Adolfa Knyżewska, Oficer pokładowy , Sławno, program e-learning z technik zapamiętywania i mnemotechniki
Zenon Ratajczak, Rzeczoznawca, Kwidzyn, program e-learning z podstaw współpracy z pracownikami z regionów dalekowschodnich
Wśród poniższych uczestników naszych szkoleń wyolowaliśmy drobny prezent: rower i Zegarek sportkowy
ArIeta Borowska, Przedstawiciel ds. Rynku Restauracyjnego, Praszka, panel moderowany z skutecznego telemarketingu i obsługi klienta telefonicznego
Marika Frycz, Rewident kontroli skarbowej, Wyryki, trening z wypalenia zawodowego
Tutaj ogłaszamy zestawienie nazwisk nominowanych jak zwykle w naszej stałej promocji „Bezpłatne Wyjazdowe Szkolenie Team Building” – tych szczęśliwców gorąco zapraszamy na wkrótce rozpoczynające się Okolicznościowe Wyjazdy Motywacyjne zaplanowane w Istebnej.
Na organizowany już niedługo wyjazd integracyjny zapraszamy tych słuchaczy z wymienionych obok warsztatów:
Justyn Smulikowski, Elektromonter lotniczy, Chorzów, kurs z prowadzenia spotkań
Maciej Łęcik, Kaskader filmowy , Jarosław, trening z prowadzenia instruktażu stanowiskowego
Oliwia Głuch, Menedżer do spraw Administracji, Strzegom, program e-learning z kierowania projektami
Iza Bienias, Kostiumograf, Słubice, warsztat zamknięty z marki osobistej
Andrzej Maniura, Nawigator, Chrzanów, kurs z prowadzenia spotkań
Poniżsi pracownicy wylosowali nagrodę główną: Relaks na Teneryfie:
Wanda Dębińska, Młodszy Sprzedawca , Świdnica, program e-learning z budowania długotrwałych relacji z klientem
Izydora Piwowarczyk, Chemik , Dołhobyczów, wykład z innowacyjnego myślenia
Lucjan Brodawski, Tokarz, Wiskitki, program e-learning z savoir vuvre w pracy
Specjalny niedzielny jednodniowy wyjazd „szkolenie paralotniowe-zapoznawcze” zdobywają:
Nikodem Frankiewicz, Dyspozytor lotniczy, Przasnysz, kurs dofinansowany z planowania czasu
Klementyna Wieczorek, Dyrektor Departamentu Ksiegowości, Puławy, wykład z marketingowej koncepcji przedsiębiorstwa
Beata Turowska, Scenograf, Supraśl, wykład z budowania relacji ze współpracownikami
Wiliam Żochowski, Historyk sztuki , Tyszowce, szkolenie z efektywnych rozmów telefonicznych
Wśród nizej wymienionych uczestników naszych szkoleń wyolowaliśmy symboliczny upominek: Zielony Laser i Dźwiękowy lokalizator kluczy
Anna Grabińska, Młodszy Sprzedawca ds. Kluczowych Klientów, Stąporków, panel dyskusyjny z pracy doradczej z odbiorcami
Czesława Borecka, Windykator, Michałów, program e-learning z technik relaksacyjnych30.03.2016. 00:06