Powiadomienie – zadania końcowe – Szkolenie Dla Trenerów

W tym miejscu publikujemy obowiazujace w tym miesiącu zadania egzaminacyjne dla uczestników kursu „Akademia Wykładowców Wewnętrznych:
Obowiązkiem trenera w Szkole Trenerów jest diagnoza celów rozwojowych załogi jednej z przedstawionych tutaj organizacji non profit, a następnie przygotowanie dla tej jednostki warsztatu na najlepiej odpowiadający ich oczekiwaniom jeden z wymienionych tutaj problemów.
SZKOŁA TRENERÓW DOPUSZCZA NA EGZAMINIE TE TEMATY SZKOLENIA:
  • Prosprzedażowa postawa w obsłudze klienta - jak umacniać współpracę z klientem?
  • Jak skutecznie zarządzać firmą wykorzystując kluczowe wskaźniki efektywności ?
  • System okresowych ocen pracowników
  • Wstępne scenki z bazy narzędziowej „szkolenia dla trenerów interpersonalnych ” wg. certyfikacji Szkoły
  • Work-Life Balance - jak utrzymać równowagę między pracą i życiem osobistym
    LISTA PODMIOTÓW DLA KTÓRYCH ZALECANE JEST ZORGANIZOWANIE SZKOLENIA:
  • STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "POMOCNA DŁOŃ" W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
  • STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W PRASZCE
  • TOWARZYSTWO SPORTOWO TURYSTYCZNE PRZY ZESPOLE ELEKTROCIEPŁOWNI WROCŁAWSKICH KOGENERACJA SA
  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W POGORZYCACH
  • ZRZESZENIE AUDYTORÓW ENERGETYCZNYCH
  • KLUB JEŹDZIECKI "JAROSZÓWKA"
  • STOWARZYSZENIE REWALORYZACJI ZABYTKÓW SAKRALNYCH I OCHRONY DZIEDZICTWA KULTUROWEGO W SZCZECINIE "KATEDRA"
  • "FUNDACJA QINGLONG IMIENIA DANUTY KOHLBERGER-NOWICKIEJ"